Unique Noms and Toys that Bunnies Love
Support Small Business
-
Playhouses
Amazing playhouses to keep your rabbit busy and give them a place to...
-
Value Packs
Value Packs that save you $$$ by buying in bulk!
Let customers speak for us
from 5743 reviews![Sea Grass Bowl SMALL [4"]](https://judgeme.imgix.net/binkybunny-com-house-rabbit-store/1754933152__1754933144534-img_2306__original.jpeg?auto=format&w=440)
These are the perfect size for leaving little treats or some forage mix in for the bunny to discover later

The bunnies love this forage, along with the skin and molt poppers. Give it to them daily when they are having heavy sheds in the hopes it helps keep them out of stasis

All the bunnies love this toy and chew on it until it’s gone. Will continue to buy this safe palm toy to replace the potentially dangerous palm plates that the bunnies loved but sadly can no longer have

All my bunnies love the willow wreaths. I break the wreath up and everyone gets some leaves every day

They come running out for the willow wreaths. It’s definitely one of their favorites!

I was very sad about the unsafe palm items because Mandolyn loved them. Thank you BB for protecting our bunnies so promptly and THEN finding new palm items to share! Not a piece in the purse Mandolyn does not munch! Thank you! She loves these palm toys almost as much as willow wreaths and baskets!

My little meastro took to these nibble sticks instantly while my other rabbit took a little bit to try them but they are a big hit. Will definitely get more once I run out.

My bunny’s favorite! Loves them.

Our senior bunny, Cinnamon is crazy over these bowls!

Obie loves these! Definitely buying more!

Coconut approved! She loved the palm bowls (discontinued) so I got her this. She is having so much fun throwing them around and chewing!

Bun Bun has discovered a new toy that he enjoys. Great substitute for the discontinued palm products! He really loved those ones.

Rupert enjoys the unique and cute palm pack! The square mini mats are his favorites to chew and toss. Both he and my other bun loved the palm bowls so hopefully another version of it will return someday.
Wascal sez - dis iz da pawfeck tweat! Sooo many goodies inna lil bag. Da flowers are my favowit.

Goes together easily and is customizable, stores flat, my guinea pigs enjoy hunting food treats in it.

New Popular Products
Key bestsellers and latest additions
-
Hoppy Hour Blend | NEW
Regular price $12.99 USDSale price $12.99 USD Regular priceUnit price / per -
Sold out
Plantain Chips & Chew | NEW
Regular price $11.99 USDSale price $11.99 USD Regular priceUnit price / per -
Kraft Paper Basket |NEW
Regular price $6.99 USDSale price $6.99 USD Regular priceUnit price / per -
Harvest Basket
Regular price $14.99 USDSale price $14.99 USD Regular priceUnit price / per -
Wood Bunny Magnets-Angora & Lionheads| NEW
Regular price $9.99 USDSale price $9.99 USD Regular priceUnit price / per -
Rainbow Glitter Bunny PIN | NEW
Regular price $11.99 USDSale price $11.99 USD Regular priceUnit price / per -
Palm Forage Ring | NEW
Regular price $5.99 USDSale price $5.99 USD Regular priceUnit price / per -
Mini Bunny Hat | NEW
Regular price $1.49 USDSale price $1.49 USD Regular priceUnit price / per -
Sold out
Summer Stix | NEW
Regular price $7.99 USDSale price $7.99 USD Regular priceUnit price / per -
There's more to see
View more
BinkyBunny Originals...
100+ time tested original creations
-
Willow Wreath with Foliage
Regular price $5.99 USDSale price $5.99 USD Regular priceUnit price / per -
Apple Nibble Sticks (2 Choices)
Regular price From $5.99 USDSale price From $5.99 USD Regular priceUnit price / per -
Pear Nibble Sticks (2 Choices)
Regular price From $5.99 USDSale price From $5.99 USD Regular priceUnit price / per -
Hay Cubes
Regular price From $3.99 USDSale price From $3.99 USD Regular priceUnit price / per -
MAZE HAVEN (Original by BinkyBunny)
Regular price From $39.99 USDSale price From $39.99 USD Regular priceUnit price / per -
MINI HAVEN (Original by BinkyBunny)
Regular price From $29.99 USDSale price From $29.99 USD Regular priceUnit price / per -
Willow Chunk Chews
Regular price $4.99 USDSale price $4.99 USD Regular priceUnit price / per -
Corrugated Floor Roll
Regular price $4.99 USDSale price $4.99 USD Regular priceUnit price / per -
Sea Grass Mat EXTRA LARGE [19" x 25" x 1/8"]
Regular price $10.99 USDSale price $10.99 USD Regular priceUnit price / per -
All Products
View more
-
Over
1 M + Products Sold
-
Rated
4.75+ Stars Out of 5
-
Original Products
100+ BinkyBunny Originals

Willow Tent: Foldable Edition | NEW
This clever hideaway folds flat for easy storage but stands tall and sturdy when set up.
-
Stands Tall
-
Folds Flat
-
14" Tall x 15" Wide x 19" Long
-
Check it out!
Whether it’s for a midday nap, a nibble session, or a dramatic bunny flop, this tent delivers cozy vibes and chew-approved fun. Hang toys from it. Put a XL Sea Grass Mat Under it. The perfect place for Nap and Play.
Palm Leaf Products | NEW
Crafted from natural palm leaves. This palm is bunny safe! (Not Areca Palm)
-
Palm Bunny Bag Bundle
-
Palm Forage Ring
-
Mini Bunny Hat
-
Palm Treat Tube
-
Lil' Palm Box
-
Palm Pocket
-
Palm BOWL Box
-
View All Palm...
-
WELL TRUSTEDOver 70k customers
-
38 YEARS IN BUSINESSSince 1987
-
AMAZING CUSTOMER SERVICEAlways there to help
-
RABBIT INFO AND FORUMOver 500,000 Posts